Młodzieżowy Dom Kultury
im. Heleny Salskiej w Pabianicach

Kontakt do nauczyciela: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/ganesz

https://www.instagram.com/ganesz_pabianice/

https://www.youtube.com/user/ganeszSquad

Ganesz- to rodzina zespołów street dance, istniejąca od 1995 roku. W jej skład wchodzą podzielone na wiek i poziom zaawansowania poszczególne ekipy. Każda z nich bierze udział w konkursach, pokazach, ewentach, warsztatach. Integrujemy się podczas wspólnych jamów, imprez okolicznościowych, wyjazdów. Odnosimy ogromne sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Jesteśmy znani z dobrego i niepowtarzalnego stylu. W naszych szeregach są soliści, którzy szkolą się samodzielnie, zdobywają uznanie w świecie prowadzą zajęcia z wybranego przez siebie stylu. 

"Gdybym miała po tylu latach prowadzenia zespołu określić jego największą siłę, to wskazałabym ich relacje, empatię, umiejętność wychowania jednych przez drugich i przyspawanie do zajęć. To wszystko robi z nich wyjątkowych i zapewne dlatego są tak dobrzy. Myślę też, że nieodgadnione są możliwości, które stale przed sobą  odkrywają." Beata Stasiak
 
Obecny skład:
Flunky
Demode
Clas(sis)
Connector
Blank Page
Thunder
Ki-Wi
Li’l Guys
 Ganesz
ganesz1 ganesz2
ganesz3 ganesz4
ganesz5 ganesz6
ganesz7
ganesz8 ganesz9
ganesz10 ganesz11