Młodzieżowy Dom Kultury
im. Heleny Salskiej w Pabianicach

Kontakt do nauczyciela: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia językowa zaprasza uczniów pragnących rozwijać i doskonalić swoje zdolności i umiejętności dotyczące znajomości języka angielskiego oraz zainteresowanych kulturą, geografią i tradycją krajów anglojęzycznych na pozaszkolne zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia te to również szansa na naukę tolerancji i otwarcia młodych ludzi na świat. Dzięki nim uczniowie nie tylko poszerzą swoje horyzonty, ale zdobędą tę wiedzę w sposób atrakcyjny i ciekawy.

Zajęcia adresowane są do uczniów szkół podstawowych. Programy nauczania dostosowane są do poziomu zaawansowania uczestników zajęć. Podczas zajęć stosowane są różnorodne formy pracy (gry i zabawy językowe, słuchanie historyjek, karty pracy, ćwiczenia gramatyczne, ćwiczenia interaktywne). Uczestnicy rozwijają umiejętność czytania, pisania i rozumienia ze słuchu. Poznają także piosenki i filmy anglojęzyczne, które pomagają im w nauce języka angielskiego.